Glazura

W dzisiejszych czasach płytki są już nie tylko materiałem chroniącym ściany i podłogi przed wilgocią, ale również dodatkiem, który może ciekawie ozdobić niejedno wnętrze.


Wykańczanie wnętrz – układanie płytek, glazura oraz gres

Układanie płytek z terakoty, kładzenie glazury czy gresu , to jedna z naszych propozycji dla klientów z Łodzi i okolic. W dzisiejszych czasach oprócz podstawowego celu, jakim jest ochrona przed wilgocią czy zabrudzeniami, te materiały pełnią jeszcze jedną rolę – dekoracyjną. Zgodnie z obowiązującymi trendami nie tylko więc trafiają do łazienek czy kuchni, ale również goszczą w salonach, pokojach czy innych wnętrzach, jak i na balkonach czy tarasach, dodatkowo je zdobiąc. Zawsze też można liczyć na nasze podpowiedzi i doradztwo zarówno pod względem aranżacji, jak i doboru materiałów. Rozplanowanie płytek czy innych materiałów jest bowiem bardzo ważne zanim przystąpimy do ich układania. Mogą to być różnokolorowe mozaiki, styl „caro” oraz wiele innych wzorów.

W naszej pracy korzystamy z najlepszych jakościowo produktów, które oferuje rynek budowlany, aby klient miał pewność, że położone przez nas płytki będą służyć mu przez długie lata. Dlatego też z wielką starannością dbamy o każdy szczegół i precyzyjnie realizujemy każde zlecenie. Szczelnie wypełniamy spoiny między płytkami, używamy markowych klejów i innych artykułów, które służą do realizacji usług glazurniczo-płytkarskich. Wcześniej przygotowujemy odpowiednio powierzchnię, aby następnie rozprowadzić równo zaprawę klejową i etapowo układać płytki. Na życzenie klientów dodajemy fugi, lub też korzystamy z glazury bezfugowej.

Poza podłogami i ścianami możemy również wykonać półki z kafelków, wykonać z gresu lub terakoty schody, obudować kafelkami czy płytkami brodzik, wannę czy prysznic.

Jeśli chodzi o nasze stawki, to zawsze dogadujemy je indywidualnie z klientem. Trzymamy się również ustalonych terminów. Zależy nam bowiem na satysfakcji zleceniodawcy, która jest dla nas najlepszą reklamą.