Układanie płytek Łódź

W dzisiejszych czasach płytki są już nie tylko materiałem chroniącym ściany i podłogi przed wilgocią, ale również dodatkiem, który może ciekawie ozdobić niejedno wnętrze.

Nasza firma przeprowadza kompleksowe usługi glazurnicze na terenie Łodzi i okolic. W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne układanie płytek, układanie glazury

Usługi glazurnicze

Układanie płytek z terakoty, kładzenie glazury czy gresu , to jedna z naszych propozycji dla klientów z Łodzi i okolic. W dzisiejszych czasach oprócz podstawowego celu, jakim jest ochrona przed wilgocią czy zabrudzeniami, te materiały pełnią jeszcze jedną rolę – dekoracyjną.

Zgodnie z obowiązującymi trendami nie tylko więc trafiają do łazienek czy kuchni, ale również goszczą w salonach, pokojach czy innych wnętrzach, jak i na balkonach czy tarasach, dodatkowo je zdobiąc. Zawsze też można liczyć na nasze podpowiedzi i doradztwo zarówno pod względem aranżacji, jak i doboru materiałów.

Rozplanowanie płytek czy innych materiałów jest bowiem bardzo ważne zanim przystąpimy do ich układania. Mogą to być różnokolorowe mozaiki, styl „caro” oraz wiele innych wzorów.

układanie płytek

Układanie glazury

W naszej pracy korzystamy z najlepszych jakościowo produktów, które oferuje rynek budowlany, aby klient miał pewność, że położone przez nas płytki będą służyć mu przez długie lata. Dlatego też z wielką starannością dbamy o każdy szczegół i precyzyjnie realizujemy każde zlecenie.

Szczelnie wypełniamy spoiny między płytkami, używamy markowych klejów i innych artykułów, które służą do realizacji usług glazurniczo-płytkarskich.

Wcześniej przygotowujemy odpowiednio powierzchnię, aby następnie rozprowadzić równo zaprawę klejową i etapowo układać płytki. Na życzenie klientów dodajemy fugi, lub też korzystamy z glazury bezfugowej.

Poza podłogami i ścianami możemy również wykonać półki z kafelków, wykonać z gresu lub terakoty schody, obudować kafelkami czy płytkami brodzik, wannę czy prysznic.

Jeśli chodzi o nasze stawki, to zawsze dogadujemy je indywidualnie z klientem. Trzymamy się również ustalonych terminów. Zależy nam bowiem na satysfakcji zleceniodawcy, która jest dla nas najlepszą reklamą.