Kompleksowe remonty mieszkań


Profesjonalizm w każdym calu – Szpachlowanie, malowanie, tapetowanie.

Nasza firma remontowo-wykończeniowa korzysta z ponad 20-letniego doświadczenie w branży. Remonty przeprowadzamy w każdym pomieszczeniu: salonie, kuchni, łazience, pokojach, jadalni, przedpokoju, ubikacji. Realizując zlecenia wcześniej dokładnie zapoznajemy się z oczekiwaniami klientów. Usługi realizujemy korzystając więc np. z projektów, wizualizacji czy rysunków technicznych. Następnie ustalamy harmonogram prac, aby zleceniodawca wiedział na jakim jest etapie remontowym. Ważna jest tu odpowiednia kolejność, aby poszczególne czynności ze sobą nie kolidowały i nie wydłużały czasu przeznaczonego na realizację zadania.


Remont mieszkań

Na remont mieszkań składają się więc w pierwszej prace rozbiórkowe i demontażowe, następnie konstrukcyjne (czyli np. zabudowa rur, stawianie ścianek działowych) i instalacyjne (a więc elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe itp.). W dalszej kolejności zazwyczaj wymienia się okna oraz wykonuje prace naprawcze (takie jak np. wyrównywanie sufitów, ścian, posadzki czy cyklinowanie). Później przystępujemy do prac wykończeniowych, a więc m.in. malujemy sufity, ściany, kładziemy glazurę na podłodze. Ostatni etap dotyczy z kolei już robót montażowych i obejmuje instalację oświetlenia, sanitariatów, wstawianie mebli, urządzeń kuchennych itd.

Jeśli podczas remontu klient zamieszkuje mieszkanie, to wówczas staramy się dostosować tak harmonogram prac, aby jak najmniej kolidował z codziennym funkcjonowaniem. Dlatego w pierwszej kolejności realizujemy prace w łazience, a następnie w WC, kuchni, na balkonie, w pokojach, a kończymy w przedpokoju. Oprócz tego kompleksowo zajmujemy się wykończeniem wnętrz biurowych, lokali użytkowych oraz innych obiektów. Atrakcyjne ceny, krótkie terminy, profesjonalna realizacja zleceń – to może zagwarantować ci nasz zakład. Czekamy na klientów z Łodzi i okolic!