Szpachlowanie

Profesjonalizm w każdym calu – Szpachlowanie, malowanie, tapetowanie.

Nasz zakład świadczy profesjonalne usługi w zakresie szpachlowania, malowania i tapetowania na terenie Łodzi i okolic. Realizując tego rodzaju prace w pierwszej kolejności pozbywamy się starych powłok. Kolejną czynnością jest szpachlowanie. W tym przypadku korzystamy z bogatej oferty gładzi, które stanowią świetne podłoże do późniejszego malowania ścian czy sufitów, doskonale je wygładzają i jednocześnie maskują każdą niedoskonałość. Tworząc zatem idealne podłoże do malowania można użyć gładzi np. gipsowej.


Gładź

Gładź również wykorzystuje się przy wykonywaniu tynków – zarówno gipsowych, wapiennych, cementowych, jak i cementowo-wapiennych. To rozwiązanie jest zwłaszcza dobre, gdy mamy do czynienia już z wyrównanymi i niezniszczonymi powierzchniami. Uzyskujemy w efekcie chropowatą fakturę, która w bardzo ciekawy sposób prezentuje się, zarówno w kolorze białym, jak i innych odcieniach. Tego rodzaju wykończenia jeszcze do niedawna stosowano głównie na zewnętrznej części budynków. Dziś natomiast klienci chętnie zamawiają to rozwiązanie również właśnie do wnętrz, gdyż prezentuje się bardzo estetycznie i pasuje do wielu aranżacji.

Wielka zaletą tego rodzaju szpachlowania jest to, że niektóre gładzie wykorzystuje się również na mokro i nie trzeba już później szlifować. Dzięki temu sprzątanie po remoncie nie jest tak bardzo uciążliwe.


Malowanie

Malujemy stosując różne techniki – od tradycyjnego pędzla czy wałka (ręcznie) aż po malowanie natryskowe (czyli za pomocą agregatu hydrodynamicznego). Oprócz ścian i sufitów nakładamy farby również na drzwi, ramy okienne, kaloryfery i wszelkie inne powierzchnie, które wskaże nam klient. Proponujemy również usługi tapetowania, które też realizujemy różnymi sposobami. Tapeta – w zależności od koloru czy wzoru – pozwala także osiągnąć ciekawy i oryginalny efekt niejednego pomieszczenia.

Klienci, zlecając nam tego typu prace, mogą liczyć na to, że wykonamy je rzetelnie i precyzyjnie.